Hakkımızda

Atölye SemiH; Semih AKŞAN ve Uğur AKŞAN kardeşler tarafından, Oto Müzik Ses ve Görüntü Sistemleri üzerine 2012 Yılı Eylül ayında “Küçük Detaylar Büyük Farklar Yaratır” felsefesiyle kurulmuştur.

2015 yılında adres değişikliği yaparak faaliyet yelpazesine araç aydınlatma ürünleri, body kit ve Far Tasarım eklemiştir.

2016 Yılında ithal ettiği Far İçi Kayan Sinyal ile Far Tasarımında çığır açmış, 2017 yılında geliştirmesi yapılarak yıla damga vuran aksesuar ürünü olan Bagaj Altı Kayan Led’i piyasaya sürmüştür.

Aynı yıl içinde yapmış olduğu yatırımlar neticesinde, Çin’de kurmuş olduğu ortaklık sayesinde, araştırma-geliştirme faaliyetleri çerçevesinde, her bütçeye uygun kaliteli ve garantili ürünleri Türkiye pazarına sunarak adından söz ettirmeye devam etmektedir.

2018 yılı Şubat ayı itibariyle Türkiye Genelinde 22 ayrı ilde 50’ye yakın noktada ürünlerimizin satış ve montaj desteği verilmektedir.

Ar-Ge çalışmalarının meyvesi olan yeni ürünler ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi ile 2020 yılında Türkiye’deki en iyi 5 araç aydınlatma firmasından biri olmayı hedeflemekteyiz.

Bizi takip etmeye devam edin.