Hakkımızda

Atölye SemiH; Semih AKŞAN ve Uğur AKŞAN kardeşler tarafından, Oto Müzik Ses ve Görüntü Sistemleri üzerine 2012 Yılı Eylül ayında “Küçük Detaylar Büyük Farklar Yaratır” felsefesiyle kurulmuştur.

2015 yılında adres değişikliği yaparak faaliyet yelpazesine araç aydınlatma ürünleri, body kit ve Far Tasarım eklemiştir.

2016 Yılında ithal ettiği Far İçi Kayan Sinyal ile Far Tasarımında çığır açmış, 2017 yılında geliştirmesi yapılarak yıla damga vuran aksesuar ürünü olan Bagaj Altı Kayan Led’i piyasaya sürmüştür.

Aynı yıl içinde yapmış olduğu yatırımlar neticesinde, Çin’de kurmuş olduğu ortaklık sayesinde, araştırma-geliştirme faaliyetleri çerçevesinde, her bütçeye uygun kaliteli ve garantili ürünleri Türkiye pazarına sunarak adından söz ettirmeye devam etmiştir.

Ar-Ge çalışmalarının meyvesi olan yeni ürünler ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi ile 2020 yılında Türkiye’deki en iyi 5 araç aydınlatma firmasından biri olma hedefini gerçekleştirmiştir.

2020 yılında yaşanan pandemi zorlukları ile geçen dönemde, Kasım ayında adres değişikliği yaparak, kapasite artışı ile daha fazla uygulamaya imza atarak 2021 yılında sektörün lider ve öncü firması haline gelmiştir.

2021 yılında ( 2018 yılından beri uygulaması yapılan ) Bi-Led Projector ürününün her araca uygulamasını yaparak aydınlatma performansı olarak tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve pazardaki Led tekonlojisinin yer edinmesine Bi-Xenon Mercek algısının kırılmasına neden olmuştur.

2022 yılı ve takip eden dönemde, sektördeki Lider konumunu perçinleyerek, Araç Aydınlatma Performansına ek olarak, üretim kapasitesini ve gelişen teknolojik makine ve ürünler ile ülkemiz şartlarına uygun fiyatları koruyarak sizlere sunmayı hedeflemektedir.

Bizi takip etmeye devam edin.