Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Yöntemi İle İnternetten Para Kazanmak

Satış ortaklığı,  dijitalleşmenin sonucu olarak zaten günlük hayatımızda var olan komisyonculuk mesleğinin internete uyarlanmış halidir. Bildiğiniz gibi komisyoncular başka birine ait bir ürün veya hizmetin satışına yardımcı olarak komisyon kazanırlar. Örneğin, turizm acenteleri otellerin odalarını satarlar, seyahat acenteleri otobüs veya uçaklara yolcu bulur, galericiler araba, emlakçılar ev satışına yardımcı olarak komisyon kazanırlar. Bu tip komisyonculukta ticari ünvanınız ve bir dükkanınız olması, bunun için de belli bir sermayeniz olması gerekiyor. Üstelik işi yapmak için sadece sermaye yeterli değildir, fiziksel olarak işin başında olmak ve müşteriyle birebir muhatap olmanız da gerekmektedir.
Ancak, günümüzde E-Ticaret sadece bir web sitesi değil, Facebook, İnstagram, Youtube, Tik-Tok, Whatsapp gibi Sosyal Medya organı da bir çeşit e-ticaret sitesi konumuna gelmiştir.
Bir bağlantı linki aracılığıyla yapılan e-ticaret satış ortaklığı sayesinde ticari ünvanınız olmadan ve herhangi bir iş yeri açmaya gerek kalmaksızın, herhangi bir SERMAYE’ye ihtiyaç olmadan, belirli ürün veya hizmetlerin satışına yardımcı olarak kazanç elde edebilirsiniz.
Üstelik bu sistem ileteceğiniz yada paylaşacağınız bir linkten oluşmakta olup, otomatik çalışır, siz uyurken,  spor yaparken yada tatildeyken bile para kazandırır. Şu an dünya çapında satış ortaklığını meslek edinen milyonlarca kişi bu işten paralar kazanmaktadır.
Atölye Semih olarak;
internet üzerinden ürünlerimizin pazarlamasında N11, GittiGidiyor, Hepsi Burada gibi komisyon geliri üzerinden faaliyet gösteren sitelere ürün ekleyerek satış yapılması taraftarı olmadık.
Bunun yerine tavsiye üzerine satış ağımızı geliştirmenin daha iyi olduğunu düşündük ve bu düşüncemizi 2021 yılı itibariyle para kazandırarak bir adım daha ileriye taşıyoruz.
Sitemiz üzerinden Satış Ortağı sistemine kayıt olarak, Sahip olacağınız bağlantı linkini paylaşarak, tavsiyeniz üzerine alış yapan müşterinin onaylanan siparişinin minimum %5’i olacak şekilde gelir elde etmiş olacaksınız.
Detaylar için, Satış ortağı panelinde bulunan Şartlar ve koşullar kısmını inceleyebililr, sormak istediğiniz kısımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu bölüm Atölye Semih'in Satış Ortağı bölümüdür. Mevcut bir satış ortağıysanız, kontrol panelinize erişmek için lütfen oturum AÇIN.

Satış Ortağı değilseniz ve sizde bizimle birlikte kazanç sağlamak istiyorsanız, başvurmanız gerekmektedir.  Mevcut bir hesabınız varsa, lütfen GİRİŞ yapın. Eğer yoksa, lütfen KAYIT OLUN.