Dijital Satış Ortaklığı

Dijital Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Yöntemi İle

İnternetten Para Kazanmak

Dijital Satış ortaklığı,  dijitalleşmenin sonucu olarak zaten günlük hayatımızda var olan komisyonculuk mesleğinin internete uyarlanmış halidir. Bildiğiniz gibi komisyoncular başka birine ait bir ürün veya hizmetin satışına yardımcı olarak komisyon kazanırlar. Örneğin, turizm acenteleri otellerin odalarını satarlar, seyahat acenteleri otobüs veya uçaklara yolcu bulur, galericiler araba, emlakçılar ev satışına yardımcı olarak komisyon kazanırlar. Bu tip komisyonculukta ticari unvanınız ve bir dükkanınız olması, bunun için de belli bir sermayeniz olması gerekiyor. Üstelik işi yapmak için sadece sermaye yeterli değildir, fiziksel olarak işin başında olmak ve müşteriyle birebir muhatap olmanız da gerekmektedir.
Ancak, günümüzde E-Ticaret sadece bir web sitesi değil, Facebook, İnstagram, Youtube, Tik-Tok, Whatsapp gibi Sosyal Medya organı da bir çeşit e-ticaret sitesi konumuna gelmiştir.
Bir bağlantı linki aracılığıyla yada Dijital Satış Ortağı ismiyle yapılan e-ticaret satış ortaklığı sayesinde ticari ünvanınız olmadan ve herhangi bir iş yeri açmaya gerek kalmaksızın, herhangi bir SERMAYE’ye ihtiyaç olmadan, belirli ürün veya hizmetlerin satışına yardımcı olarak kazanç elde edebilirsiniz.
Üstelik bu sistem ileteceğiniz yada paylaşacağınız bir linkten oluşmakta olup, otomatik çalışır, siz uyurken,  spor yaparken yada tatildeyken bile para kazandırır. Şu an dünya çapında satış ortaklığını meslek edinen milyonlarca kişi bu işten paralar kazanmaktadır.
Atölye Semih olarak;
internet üzerinden ürünlerimizin pazarlamasında N11, GittiGidiyor, Hepsi Burada gibi komisyon geliri üzerinden faaliyet gösteren sitelere ürün ekleyerek satış yapılması taraftarı olmadık.
Geçmişten, Bugüne müşteri memnuniyet tavsiyesi üzerine geldiğimiz bu noktayı, bir adım daha ileriye taşımayı düşündük ve bu düşüncemizi Nisan 2021 yılı itibariyle para kazandırarak bir adım daha ileriye taşıyoruz.
Sitemiz üzerinden TAMAMEN ÜCRETSİZ OLARAK Satış Ortağı sistemine kayıt olarak, Sahip olacağınız bağlantı linkini paylaşarak yada Sipariş formunda Dijital Satış Ortağı isminizi siparişe yazdırarak, tavsiyeniz üzerine alış yapan müşterinin onaylanan siparişinin minimum %5’i olacak şekilde gelir elde etmiş olacaksınız.
Detaylar için, Satış ortağı panelinde bulunan Şartlar ve koşullar kısmını inceleyebililr, sormak istediğiniz kısımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla gelir elde etmek için ek paketleri ve detayları aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.  

Dijital Satış Ortaklığı